قوانین و شرایط سایت

حقوق یار

1- فروشگاه اینترنتی کتاب های حقوقی حقوق یار تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد.
2- کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای کتاب فروشی حقوق یار محفوظ است و هرگونه استفاده تجاری از متن، گرافیک، آرم، آیکون، تصاویر،موکاپ و کلیه محتوای تولید شده توسط حقوق یار پیگرد قانونی دارد.
3- فروشگاه حقوق یار قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد یا برچسب قیمتی) بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.
4- شیوه بسته بندی کالاها مورد تایید اداره محترم پست می باشد؛ لذا هرگونه خسارت و آسیبی که در طول زمان ارسال به بسته ها وارد می شود از طرف این فروشگاه پذیرفته نمی باشد.
5- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر فروشگاه حقوق یار می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
6-خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و…) بر عهده تولید کننده محصول است و حقوق یار هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
7- شیوه ارسال کتاب ها به صورت پست پیشتاز می باشد و حداقل ۲ یا حداکثر ۵ روز کاری به دست شما مشتری عزیز میرسد.
8-بازگشت کالا منوط به احراز شرایط مرجوعی می‌باشد که شامل نقص چاپ،صحافی، عدم تطابق با سفارش می‌باشد.
9 -در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن،وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد.
10-تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه؛حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد.
11-مسئولیت هرگونه تصمیمات و برداشت های شخصی شما از این سایت بر عهده شما می باشد.
12- تمامی کتاب‌ها به‌صورت نو تقدیم می‌گردند و کتاب دست دوم و مستعمل ارائه نمی‌شود.